Sel suvel korraldab Maailmakoristuspäev Eesti kolm keskkonnamatka Paljassaare hoiualal. Kutsume kõiki matkahuvilisi sellesse põnevasse paika meiega koos jalutama!

Keskkonnamatkal jagatakse teadmisi inimtegevuse mõjust keskkonnale ning kliimamuutustele, räägitakse looduskeskkonnast, jäätmetest ja Läänemere tervisest.

Lisaks matkamisele koristame rannaala ning matkaraja ääri. Matkade pikkuseks on 6km ning 2,5 km. Riietu vastavalt ilmale ning ära unusta kaasa võtta vett! Kindad ja kotid on kohapeal olemas.

NB! Matkal osalemine on tasuta, ent matka kohtade arv on piiratud. Oma koht tuleb kindlasti enne matkale tulemist Fientas ära broneerida! Registreeri oma osalemine siin: fienta.com/et/keskkonnamatk-paljassaare-hoiualal 

Kui oled end matkale registreerinud, ent ei saa siiski osaleda, anna sellest palun kindlasti teada aadressil info@maailmakoristus.ee

Matkadel kasutame info jagamiseks Zello rakendust, et ka kaugemal olevad inimesed kenasti matkajuhi kogu juttu kuuleksid. Kui tuled matkale, lae endale Zello juba enne tulekut alla ning võta kindlasti kaasa kõrvaklapid! 

Matkade toimumist toetab Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet.

Matkad toimuvad: 
27.06 kell 18.00 Paljassaare hoiuala
11.07 kell 18.00 Paljassaare hoiala
14.08 kell 18.00 Paljassaare hoiala